Našli domov

MELICHOR

Milda si prošel dlouhou cestu plnou nesnází. Na čas ztratil důvěru k lidem a ze strachu byl schopný i ublížit. Melichor našel nový domov ve společnosti dvou kobylek, kterým může být zodpovědným vůdcem stáda.

PRETORIA FESHAK

Po zralé úvaze se Petra rozhodla, že Feshak potřebuje výcvik a pohyb. Vzhledem k tomu, že se jednalo o zdravého, aktivního koníka, hledali jsme pro něj aktivního majitele, který by se mu pravidelně věnoval. Dnes si Feshak užívá aktivního života po boku Romiho.

SIGLAVI PAKRA FLORETE III – 41

Ve spolku tomuto koníkovi říkáme Romi. Za svůj život toho zažil opravdu i nad koňskou hlavu. Parkur, drezura, vozatajství, film a nakonec výcvik školáčků. Za svou poctivou a obětavou službu lidskému plemeni si toho ale Romi moc nevysloužil. Vlastně ano bolesti a urážky. No posuďte sami, jaký cynik může o tomto dříči říct, že je „únava materiálu“? Romi odešel do nového domova k majitelce, jenž v něm vidí duši hodnou velké lásky.

MOLLY


Molly přišla do spolku společně se svou matkou Kačenkou. Molly byla zdravá, aktivní kobylka. Do nového domova odešla připravená k výcviku.

QUILKA

Přišla do spolku ve velmi zanedbaném stavu. Po roční péči byla připravená jít do nového domova.

MALÁ CZAROWNICA

Ve spolku se ocitla téměř ze dne na den. Byla ve velmi zanedbaném stavu. Měla extrémně přerostlá kopyta. Po náročné péči byla připravena na odchod do lepšího domova.

BILLY

Billy se ve spolku narodil jedné přes zimu ustájené kobylce. Jeho majitel se ho vzdal a Petra ho doslova vymazlila. Odešel do nového domova a my věříme, že bude dělat radost svou milou povahou nejen majitelce, ale i jejím návštěvám.