V léčení

CHARANAI

Charanai, domácky Šárka, má problém s nožičkama. Léčíme jí na lymfatické cesty, kdy jí otékají nohy. Navíc jí trápí záněk vzdušných vaků a trpí na kožní plíseň.

Charanai užívá antibiotiky, bylinkami na lymfatické cesty a záněty. Dále jí podporujeme bylinkami a výživovými doplňky na posílení imunity. Plíšeň lečíme pomocí vakcín a rostoky, které jí doporučil veterinář spolku.

CORIDA

Coridu trápí silná dušnost a alergie. Dále se potýká s vážnou artrózou ve všech čtyřech nohách. Po konzultaci se veterinářem jsme Coridě nasadili léčbu, která jí výrazně pomáhá.

Corida užívá léky MSM proti bolesti, sirupy a bylinkové přípravky na dušnost. Dále jsou jí podávány doplňky stravy, které pomáhají na klouby.

SOLO

Solo se léčí na akutní schvácení kopyt, má rotaci kopytní kosti. To mu způsobuje bolesti. Navíc trpí silnou dušností a bolestí zad.

Solo nosil ortopedické podkovy. Současný jeho zdravotní stav je již nevyžaduje, ale je potřeba o kopyta pečovat pravidelným častějším strouháním. Dále Solo užívá bylinky a sirupy na dušnost, přípravek Kerabol, MSM proti bolesti a doplňky stravy prospěšné na klouby.